Vánoční dárek studentů VOŠS

 

Studenti VOŠS v Ostravě – Mariánských Horách spolu se svými učiteli uspořádali v tomto školním roce finanční sbírku „Vánoční dárek“, která je určena některému zařízení, které pomáhá rodinám s dětmi.

 

Sbírka se realizovala již po několikáté a jejím cílem je poděkování pracovníkům v dětských sociálních a zdravotnických zařízením za umožnění realizace odborných praxí studentů VOŠS.

 

V tomto školním roce byla vybrána studenty a učiteli částka 13.100,-Kč. Vylosováno bylo zařízení Mobilní hospic Ondrášek,Otrava – Zábřeh.

 

Studenti svůj vánoční dárek předali na slavnostním shromáždění dne 16.12.2015 vedoucí  uvedeného zařízení Bc. Bronislavě Husovské, DiS. a sociální pracovnici Bc. Petře Míčkové, DiS.

 

Všem, kteří přispěli na naši společnou sbírku děkujeme. Třída 1.A denního studia vybrala nejvíce peněz a tak byla z občanského sdružení „Pro školu“ zástupkyní školy Ing. Evou Zátopkovou obdarována malou drobností.

 

V rámci předávání vánočního dárku byly oceněny taky studentky, které vybraly z celé VOŠS nejvíce peněz (konkrétně 2 333,-Kč.) v předcházející sbírce Bílé pastelce 2015. Jednalo se o studentky: Barbora Kostková a Nela Šurková. Děkujeme.

 

 Přejeme všem úspěšné vykročení do Nového roku 2016.

 

Organizátor sbírky: PhDr.Květa Hurníková, Mgr. Adéla Webrová

 

Fotogalerie zde.

 

 

Další informace