Studentská minikonference

Ve čtvrtek 24. října 2013 se na Vyšší odborné škole sociální uskutečnila studentská minikonference s názvem „Studenti poznávají zahraniční sociální systémy“. V rámci ní se studenti podělili se svými zahraničními zkušenostmi, které získali na odborných stážích v Mukačevu, Polsku, Slovensku a Anglii.
Zejména pro studenty prvních ročníků byla tato konference malou ukázkou toho, co je během studia na Vyšší odborné škole sociální v Ostravě čeká. Měli možnost seznámit se s některými aktivitami, které pro naše studenty připravujeme. Věříme, že je zaujaly natolik, že se do nich v budoucnu také sami zapojí.
Studentskou minikonferenci doplnila vernisáž fotografií našich studentů z odborných stáží na Ukrajině a v Anglii. Na závěr konference byla vyhodnocena fotosoutěž na téma „Londýn očima studujících sociální práci“ a ocenění studenti si převzali pěkné ceny, které jim darovalo občanské sdružení Pro školu.
Při této příležitosti byla v galerii Svět v budově školy otevřena vernisáž „Podzim na Vyšší odborné škole sociální“, kde byly prezentovány výtvarné práce dívek z Diagnostického ústavu pro mládež, středisko Zákrejsova, Ostrava-Přívoz.

 

Trojvernisáž

Další informace