Zaměstnanci

 

Vedení školy

Ředitelka školy
Ing. Eva Kazdová
Telefon: 599 524 205
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kancelář: přízemí F191 (Karasova 16, 709 00 Ostrava)

Zástupce ředitelky pro VOŠS Ostrava
Ing. Eva Zátopková
Telefon: 596 634 848
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kancelář: přízemí č. 165  (Zelená 40A/
2824, 702 00 Ostrava)

 

 Metodická rada VOŠS
Zátopková Eva, Ing. zástupkyně ředitelky pro VOŠS
Holaňová Michaela, Mgr. garant oboru a garant sekce odb. předmětů
Kořistková Jana, Mgr. garant sekce všeobecných předmětů
Lenobelová Soňa, Mgr. garant sekce odb. praxe a přerdmětů souvisejících
Pištěková Věra, Mgr. metodik informačních a komunikačních technologií

 

Pedagogický sbor Vyšší odborné školy sociální

Příjmení jméno titul Zkr. Kab. E-mail
Blašková Ingrid Mgr. Bk 326 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hajdová Jana Mgr. PhDr. Hj 326 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hejná Kateřina Mgr. Hk 242 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Holaňová Michaela Mgr. Ho 226 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Karásek Karolína Mgr. Ke 242 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Končeková Karla Mgr. Kk 342 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kořistková Jana Mgr. Ko 246 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Langrová Kateřina Mgr. Lg 246 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenobelová Soňa Mgr. Ln 342 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Levá Hana Mgr. Le 342 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mickertsová Zita Mgr. Mc 346 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nevima Jan Ing. Ph.D. doc Ne 337 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pištěková Věra Mgr. 246 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Schystalová Vendula Mgr. Sh 242 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vlhová Karla PaedDr. MSc Vv 226 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Webrová Adéla Mgr. We 346 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zátopková Eva Ing. Ze 165 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Externisté

Příjmení jméno titul Zk. Kab. E-mail
Nguyenová Anna JUDr. Nu 226 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Schmidt Pavel Mgr. Si 155 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zárubová Pavlína Bc. Za 155 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tichopádová Miroslava PhDr. Ti 155 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Technicko-hospodářští pracovníci Vyšší odborné školy sociální

Příjmení, jméno, titul Zk. Míst. Pozice E-mail
Glac Martin, Ing. Gl 237 správa IT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Harač Rostislav dílna vrátnice, údržba
Hoňková Marcela, Mgr. Hoň 167 studijní oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tomčíková Marcela Tom 140 knihovna Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Plachý, Bc. Pla 237 správa IT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace